Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Amy Fermlin/nikt znany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
amy
uczennica
amy

Liczba postów : 5
Age : 30

Amy Fermlin/nikt znany _
PisanieTemat: Amy Fermlin/nikt znany   Amy Fermlin/nikt znany Icon_minitimeNie Lis 07, 2010 10:32 am

imię Amy
nazwisko Fermlin
klasa VI-1994
rodzina: czarodziejska
patronus hiena
charakter Samodzielna, ambitna 16-latka pragnąca uczyć się w normalnej szkole dla czarodziejów. Umiem się odnaleźć w każdej sytuacji. Poradzę sobie z każdym wyzwaniem jakie jest mi dane. Nienawidzę szlam i gryfonów (właśnie absolutnie nie chcę być w tym brudnym stęchlałym szlamami domu!). Nigdy się nie rozklejam. Jestem twarda i nie liczę się z uczuciami tych, na których mi nie zależy. A może w szczególności ich.
biografia Uczyłam się w mugolskiej szkole, gdyż rodzice mnie nie kochają. Taka jest prawda. Miałam jeszcze do zeszłego roku zajęcia magiczne z Czarnej Magii, zaklęć i alchemii, ale jak zaczęłam dostawać złe stopnie w mugolandii to rodzice zawiesili mi zajęcia magiczne. Od tego czasu ich znienawidziłam. Uciekłam z domu i teleportowałam się na południe kraju. Dzięki urokowi osobistemu udało mi się dostać mieszkanie i żyć godnie. Natomiast w tym roku postanowiłam to zmienić i przenieść się tutaj. Moja przyszywana siostra Ashley (nie uznaje jej jako członka rodziny) szuka mnie (jest wampirem) i muszę po prostu mieć jakieś schronienie- pewnie chce się zemścić, ale to już jej problem. Chcę nauczyć się czarów, tak żeby moim starym w pięty poszło to mój cel.


Ostatnio zmieniony przez amy dnia Sob Lis 13, 2010 6:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
charles
vice-dyrektor
nauczyciel Eliksirów

opiekun Slytherinu
charles

Liczba postów : 64
Age : 39
Skąd : Londyn

Informacje o Postaci
: wężousty
Klasa: Nie Dotyczy

Amy Fermlin/nikt znany _
PisanieTemat: Re: Amy Fermlin/nikt znany   Amy Fermlin/nikt znany Icon_minitimeNie Lis 07, 2010 11:24 am

Akcept, avatar, poczekamy Smile
Powrót do góry Go down
 

Amy Fermlin/nikt znany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Wizytówki Postaci :: Uczniowie-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje